Shkup, një i burgosur sulmon një punonjës të burgut

Shkupi

Shkup, një i burgosur sulmon një punonjës të burgut

Më: 10 tetor 2020 Në ora: 18:00
Foto Ilustrim

Një i burgosur në burgun e Shkupit dje ka sulmuar një punonjës në burg informojnë nga MPB

“Më 09.10.2020 rreth orës 11:30 në SPB – Shkup, nga njësia e paraburgimit në Burgun e Shkupit u raportua se i paraburgosuri D.F. nga Shkupi sulmoi një punonjës të burgut me një send të mprehtë dhe i lëndoi krahun.

Po merren masa për zbardhjen e rastit”, thonë nga MPB.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat