​Tërmet edhe në Shkup

Shkupi

​Tërmet edhe në Shkup

Më: 20 shkurt 2021 Në ora: 17:31
Foto ilustrim

Një tërmet është dëgjuar në qytetin e Gjilanit. Lëkundjet janë ndier rreth orës 16:46 dhe mësohet se ishte 2.5 shkallë të Rihterit.

Lajmin e kanë bërë të ditur qytetarët në rrjetin social.

Termeti është konfirmuar edhe në faqen zyrtare Earthquake.

Sipas të dhënave, tërmeti ka ndodhur në Shkup por u ndje edhe në Kosovë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat