Shkup: Policia konfiskon heroinë, arrestohen tre persona

Shkupi

Shkup: Policia konfiskon heroinë, arrestohen tre persona

Më: 24 maj 2021 Në ora: 10:30
Foto ilustrim

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se gjatë ditës së djeshme, respektivisht rreth orës 13:30, policia e rajonit të Shtipit në fshatin Kadrifakovo të Shën Nikollës kanë arrestuar tre shkupjanë.

Pasi tek ta janë gjetur substanca narkotike.

“Janë privuar nga liria M.F. (27), F.R. (40) dhe L.I (25), të gjithë nga Shkupi.

Gjatë kontrollit të makinës së tyre tipit “Mercedes” me targa të Shkupit, janë gjetur 60 gram heroinë si dhe marijuuhanë”, njoftojnë nga MPB

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat