Policia arreston autorin e regjistrimeve të paligjshme të kryera në një nga motelet e Shkupit

Shkupi

Policia arreston autorin e regjistrimeve të paligjshme të kryera në një nga motelet e Shkupit

Më: 26 maj 2021 Në ora: 18:56
Foto ilustrim

Policia vë në pranga autorin e regjistrimeve të paligjshme të kryera në një nga motelet e Shkupit.

I cili përmes një grupi kërcënonte figura të caktuara.

Në shkëmbim të mospublikimit të videove intime të tyre, autori dhe persona të tjerë, sipas burimeve, kërkonte shuma parash.

Burimet tona thonë se arrestimi është kryer në qendër të Shkupit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat