Qytetari tenton të vetëvritet

Shkupi

Qytetari tenton të vetëvritet

Më: 8 qershor 2021 Në ora: 12:31
Qytetari

Një qytetar po tenton të kryejë vetëvrasje afër qendrës tregtare Mavrovka, në Shkup.

Policia, zjarrfikësit dhe Ndihma e Shpejtë janë në vendin e ngjarjes.

Kështu raportojnë mediet lokale.

Ai shihet që ka ngjitur në katin më të lartë të një ndërtesë dhe kërcënon të hidhet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat