Shpëtohet qytetari që tentoi të vetëvritej, në duar kishte një flamur kombëtar

Shkupi

Shpëtohet qytetari që tentoi të vetëvritej, në duar kishte një flamur kombëtar

Më: 8 qershor 2021 Në ora: 15:34
Pamje nga vendi i ngjarjes

I riu që u përpoq të bënte vetëvrasje duke u hedhur nga tarraca e ndërtesës në Shkup.

Policia arriti ta bindë atë dhe të rikthehet në banesë. Sipas mediave lokale, policia negocioi me të për disa orë, ndërsa një dyshek shpëtimi ishte vendosur afër ndërtesës.

Përveç policisë, në terren ishin ekipet e Njësisë së Zjarrfikësve të Qytetit të Shkupit dhe Ambulanca.

Nga pamjet e publikuara, shihet se qytetari mban në duar një flamur kombëtar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat