Kapet duke vjedhur, arrestohet një person në Shkup

Shkupi

Kapet duke vjedhur, arrestohet një person në Shkup

Më: 27 korrik 2021 Në ora: 14:49
Foto ilustrim

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se mëngjesin e sotëm një i ri nga Shkupi është kapur në flagrancë duke vjedhur në një objekt nën pronësi të EVN-Maqedoni.

Ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 08:15 në një nga barakat në Qendër, nën pronësi të kompanisë EVN.

MPB njofton se 24-vjeçari XH.H. nga Shkupi është privuar nga liria dhe se kundër tij po përgatitet padi për kryerjen e veprës penale “Vjedhje e rëndë në tentativë”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat