​Incident i armatosur në Shkup, raportohet për një viktimë

Shkupi

​Incident i armatosur në Shkup, raportohet për një viktimë

Më: 1 shtator 2021 Në ora: 10:16
Shkup

Mëngjesin e sotëm dyshohet se një vrasje ka ndodhur.

Raportohet se ka ndodhur në lagjen “Fush Topanë” të Shkupit, respektivisht afër semaforëve në drejtim të Lagjes “Xhon Kenedi”.

Sipas informacioneve fillestare, dyshohet se ngjarjes i ka paraprirë një incident i armatosur.

Në vendngjarje ka epike të policisë dhe prokurorisë, si dhe një ekip mjekësorë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat