Për shkak të protestës regjim i ndryshuar i komunikacionit në Shkup

Shkupi

Për shkak të protestës regjim i ndryshuar i komunikacionit në Shkup

Më: 7 shtator 2021 Në ora: 22:55
Foto ilustrim

Prej orës 10:30 me etapa do të jenë të mbyllura për komunikacion bul. “Goce Dellçev” në shtrirjen në rr. “Bellasica” drejt bul. “Ilinden”.

Dhe bul. “Ilinden” në shtrirjen nga bul “Goce Dellçev” deri tek bul. “Klimenti i Ohrit”, për shkak të marshit protestues nga Panairi i Shkupit në drejtim të Qeverisë.

Policia u bën apel të gjithë qytetarëve pjesëmarrës në komunikacion t’i respektojnë urdhrat të cilat i japin nëpunësit e uniformuar policorë.

Si edhe t’i respektojnë rregullat e komunikacionit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat