Arsovska: Qytetarët e njohin vizionin tim për Shkupin

Shkupi

Arsovska: Qytetarët e njohin vizionin tim për Shkupin

Më: 29 shtator 2021 Në ora: 21:11
Danella Arsovska

Kandidatja e pavarur për kryetare të Bashkisë së Shkupit, Danella Arsovska sot vizitoi shumë shtëpi në lagjen e Shkupit, Vodno në komunën e Qendrës.

Me qytetarët bisedoi për projektet parimore dhe ofroi zgjidhje të shpejtë për problemet e tyre, me qëllim të përmirësimit të cilsësisë së jetës në këtë vend të banuar.

“Më gëzon që qytetarët e njohin vizionin tim dhe idetë për një Shkup më të mirë dhe besoj se së bashku përmes bashkëpunimit dhe në interes të të gjithë shkupjanëve do të realizojmë edhe zgjidhje më të qëndrueshme për Shkupin si metropolë moderne”, deklaroi Arsovska pas takimit me banorët e Vodnos.

Ndryshe, Arsovska mbështet nga partia maqedonase opozitare OBRM-PDUKM dhe po ashtu mbështetet edhe nga opozita shqiptare, Aleanca për Shqiptarët dhe Alternativa.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat