Tentim-vjedhje në një shitore në Shkup - Bota Sot
Tentim-vjedhje në një shitore në Shkup

Shkupi

Tentim-vjedhje në një shitore në Shkup

Më: 28 maj 2018 Në ora: 16:53
Ilustrim

Një person i panjohur mbrëmë rreth orës 20.50 ka tentuar që me thikë t`i sulmoje dhe vjedh të punësuarit në shitore, afër teatrit të dramës në Shkup

Sulmuesi ka ikur pasi që nuk ka pasur sukses në atë që ka tentuar.

Kontroll në vendngjarje ka kryer ekipi i SPB-së në Shkup.

Po ndërmerren masa dhe aktivitete për gjetjen e personit dhe zbardhjen e tërësishme të rastit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera