Pjesë të Shkupit nesër pa rrymë - Bota Sot
Pjesë të Shkupit nesër pa rrymë

Shkupi

Pjesë të Shkupit nesër pa rrymë

Më: 28 maj 2018 Në ora: 23:36
Ilustrim

Gjatë ditës së nesërme në periudhën nga ora 09:00 deri në orën 15:00 pa energji elektrike do të mbesin shfrytëzuesit e SHF “Jan Amos Komenski”, rr. “Varshavska” nr. 19 dhe nga rr. “Damaska” prej nr 1 deri në nr. 35 në komunën e Karposhit.

Siç informojnë nga QRMK, ndërprerje  në furnizimin me energji elektrike do të kenë edhe shfrytëzuesit e rr. “Prashka” prej nr. 72 deri në nr.82, si dhe rr. “Bukureshka” nr. 1 dhe prej nr. 133 deri në nr. 147, gjithashtu në komunën e Karposhit.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera