Dy persona rëndë të lënduar në komunikacion në Shkup - Bota Sot
Dy persona rëndë të lënduar në komunikacion në Shkup

Shkupi

Dy persona rëndë të lënduar në komunikacion në Shkup

Më: 22 qershor 2018 Në ora: 08:57
Foto ilustrim

Dy të kënduar dhe tetë me lëndime të lehta është bilanci i gjithsej nëntë aksidenteve rrugore çka kanë ndodhur mbrëmë në Shkup.

Siç informojnë nga SPB, me shpejtësi të madhe kanë vozitur 43 persona, nën ndikimin e alkoolit kanë qenë tetë persona, ndërsa me patentë të skaduar kanë qenë 16.

Merimanga për shkak të parkimit të gabuar të veturave, ka ngritur 66 prej tyre.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera