Nesër pa ujë shfrytëzuesit e disa lagjeve në Qendër të Shkupit - Bota Sot
Nesër pa ujë shfrytëzuesit e disa lagjeve në Qendër të Shkupit

Shkupi

Nesër pa ujë shfrytëzuesit e disa lagjeve në Qendër të Shkupit

Më: 25 tetor 2018 Në ora: 21:51
Foto ilustrim

Për shkak të një defekti të tubit lidhës në rrugën “Dane Krapçev”, 16 nesër pa furnizim me ujë do të mbesin shfrytëzuesit e rrugës së lartpërmendur, si dhe një pjesë e shfrytëzuesve të rrugës ‘Bllagoja Davkov” në Komunën Qendër.

Siç infrojmojnë nga Qendra republikane për menaxhimin me kriza – Shkup, pas njoftimit të marrë nga ndërmarrja publike “Ujë dhe kanalizim”, ndalesa e furnizimit me ujë do të fillojë nga ora 9:00 deri në sanimin e defektit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...