Lëndohet rëndë një çiklist në Shkup, policia sanksionon 21 shoferë nën ndikim të alkoolit - Bota Sot
Lëndohet rëndë një çiklist në Shkup, policia sanksionon 21 shoferë nën ndikim të alkoolit

Shkupi

Lëndohet rëndë një çiklist në Shkup, policia sanksionon 21 shoferë nën ndikim të alkoolit

Më: 6 nëntor 2018 Në ora: 09:38
Foto

Lëndime të rënda ka marrë një çiklist në një nga gjithsej 13 aksidente që kanë ndodhur gjatë ditës së djeshme në Shkup. Në gjashtë janë lënduar më lehtë gjashtë persona, ndërsa në gjashtë aksidentet tjera është shkaktuar vetëm dëm material.

Nga SPB Shkup informojnë se gjatë ditës së djeshme policia e trafikut ka zbuluar dhe sanksionuar një numër të madh të kundërvajtjeve,

Lëndime të rënda ka marrë një çiklist në një nga gjithsej 13 aksidente që kanë ndodhur gjatë ditës së djeshme në Shkup. Në gjashtë janë lënduar më lehtë gjashtë persona, ndërsa në gjashtë aksidentet tjera është shkaktuar vetëm dëm material.

Nga SPB Shkup informojnë se gjatë ditës së djeshme policia e trafikut ka zbuluar dhe sanksionuar një numër të madh të kundërvajtjeve,

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...