Aksion i madh policor në Çair të Shkupit - Bota Sot
Aksion i madh policor në Çair të Shkupit

Shkupi

Aksion i madh policor në Çair të Shkupit

Më: 6 nëntor 2018 Në ora: 23:22
Aksion i madh policor në Çair të Shkupit

Aksion i madh policor po zhvillohet në Çair të shkupit

Siç raporton AlsatM, policia i ka zbrazur rrugët e Çairit nga makinat që ndodheshin të parkuara nëpër rrugë dhe po pengonin që të zhvillohet trafiku i rregullt.

Alsat mëson se policia ka pastruar të gjitha rrugët nga makinat e parkuara gabimisht dhe të njejtat po gjobiten për çdo pa rregullësi.

Siç mund ta shihni në fotografitë ekskluzive rrugët e Çairit janë nga të dyja anët të zbrazura nga makinat që pengonin të zhvillohet trafiku nëpër këtë zonë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...