Lëndohet rëndë një çiklist në Shkup - Bota Sot
Lëndohet rëndë një çiklist në Shkup

Shkupi

Lëndohet rëndë një çiklist në Shkup

Më: 8 nëntor 2018 Në ora: 12:04
Foto

Më 07.11.2018 rreth orës 07:30 në udhëkryqin nga “Partizanski Odredi” dhe rrugën “Nikolla Teslla” në Shkup, automobili “Opel Corsa” me tabela të Shkupit dhe drejtuar nga J.J (56) nga Shkupi, ka goditur çiklistin I.S (28) nga fshati Vollkovë.

Pas goditjes, çiklisti ka marrë lëndime të rënda trupore dhe është dërguar në Spitalin e Përgjithshëm “8 shtatori” ku i është dhënë ndihma mjekësore, njofton Telegrafi Maqedoni.

Këqyrjen e vendit të ngjarjes e ka kryer ekipi i Sektorit për Punë të Brendshme Shkup.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...