Vidhet një veturë në Shkup - Bota Sot
Vidhet një veturë në Shkup

Shkupi

Vidhet një veturë në Shkup

Më: 17 nëntor 2018 Në ora: 18:21
Foto ilustrim

Disa persona i janë ia kanë vjedhur veturën për derisa ai ishte në shitore në sheshin “Aradhat partizane” në Shkup.

V.N. (34) nga Shkupi sot ka paraqitur në polici se dje rreth orës 01:00 pas mesnatës dy persona burra ia kanë vjedhur veturën e markës “Ford Kuga” me targa të Shkupit.

Vjedhësit e kanë shfrytëzuar pakujdesin e V.N. i cili e ka lënë veturën të punojë dhe ka shkuar për të blerë në shitore.

Policia ka marr masat për zbulimin e personave dhe gjetjen e veturës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...