Rama me gazetarët, Veliaj largohet me biçikletë - Bota Sot
Rama me gazetarët, Veliaj largohet me biçikletë

Shqipëria

Rama me gazetarët, Veliaj largohet me biçikletë

Më: 24 dhjetor 2018 Në ora: 15:03
Edi Rama dhe Erion Veliaj

Pas mbledhjes së Kryesisë së Partisë Socialiste u vu re një skenë e veçantë.

Kryeministri Edi Rama ndaloi për të folur me gazetarët, ndërsa kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, u largua me… biçikletë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...