Surprizat e motit/ Ngrica dhe shumë ftohtë! Ja çfarë ndodh me temperaturat ditën e Vitit të Ri - Bota Sot
Surprizat e motit/ Ngrica dhe shumë ftohtë! Ja çfarë ndodh me temperaturat ditën e Vitit të Ri

Shqipëria

Surprizat e motit/ Ngrica dhe shumë ftohtë! Ja çfarë ndodh me temperaturat ditën e Vitit të Ri

Më: 28 dhjetor 2018 Në ora: 08:26
Foto ilustrim

Moti gjatë ditëve të fundit të vitit do të karakterizohet nga temperaturat e ulëta. Ditët në vijim parashikohet që të kemi sërish rënie temperaturash, që do të sjellin edhe ngrica në vendin ton.

Ndërkohë që edhe ditët e para të viti të ardhshëm prioritet të jenë të ftohta.

Ja parashikimi i motit:

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...