Gjendet një trup i pajetë në një tunel në Shupenzë - Bota Sot
Gjendet një trup i pajetë në një tunel në Shupenzë

Shqipëria

Gjendet një trup i pajetë në një tunel në Shupenzë

Më: 29 dhjetor 2018 Në ora: 18:38
Foto

Një trup i pajetë është gjetur në fshatin Zogjaj, në Njësinë Administrative të Shupenzës, në Bulqizë.

Kufoma u gjet në një tunel të këtij fshati, ndërsa trupi ishte i dekompozuar dhe i mbuluar me gurë.

Paraprakisht dyshohet se bëhet fjalë për trupin e një personi të zonës, që kishte humbur rreth 5 muaj më parë.

Policia dhe hetuesit ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për të mbledhur provat e mundshme.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...