Bora dhe ngrica vështirësojnë kalimin në Llogara - Bota Sot
Bora dhe ngrica vështirësojnë kalimin në Llogara

Shqipëria

Bora dhe ngrica vështirësojnë kalimin në Llogara

Më: 31 dhjetor 2018 Në ora: 09:23
Foto

Llogaraja u përfshi nga bora gjatë natës.

Reshjet dhe temperaturat e ulta kanë sjellë vështirësi në qarkullimin e automjeteve.

Rruga nacionale është e hapur dhe mjetet po qarkullojnë, por ka prezencë akulli në disa segmente.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat