Rekordet e zeza të Ramës, nga krimi e droga te bllokimi i integrimit - Bota Sot
Rekordet e zeza të Ramës, nga krimi e droga te bllokimi i integrimit

Shqipëria

Rekordet e zeza të Ramës, nga krimi e droga te bllokimi i integrimit

Më: 31 dhjetor 2018 Në ora: 10:50
Ish-Kryeministri Sali Berisha

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video përmes të cilës përmbledh dështimet 5-vjecare të qeverisë së drejtuar nga Edi Rama.

Berisha evidenton vjedhjet, krimin, eksodin masiv të shqiptarëve, bllokimin e integrimit të vendit, si disa prej dështimeve më të rënda të Edi Ramës dhe qeverisjes së tij.

Ja postimi i plotë i ish-Kryeministrit  

Deshtime, vjedhje, droge, krime, eksode, bllokim te integrimit jane disa nga rekordet e zeza te 5 viteve te Kakistokracise! Sb

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...