Presidenti dhe kryetarja e LSI përshëndesin nga bjeshkët e Rugovës - Bota Sot
Presidenti dhe kryetarja e LSI përshëndesin nga bjeshkët e Rugovës

Shqipëria

Presidenti dhe kryetarja e LSI përshëndesin nga bjeshkët e Rugovës

Më: 2 janar 2019 Në ora: 21:03
Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi me familje

Presidenti i Republikës, Ilir Meta uron të gjithë shqiptarët në këtë fillimviti të ri.

Përmes një mesazhi publikuar në rrjetet sociale, uron shqiptarët nga Bjeshkët e Rugovës.

“Nga Bjeshkët e Rugovës, ju uroj Gëzuar të gjithëve Vitin e Ri të porsanisur”, shkruan Meta në mesazhin e tij.

Në foton e postuar nga Presidenti, duket ai dhe fëmijët nën shoqërinë e gruas së shtëpisë, Monika Kryemadhit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...