Moti i keq/ Nëna nga Burreli transportohet me helikopter, lind fëmijën e tetë - Bota Sot
Moti i keq/ Nëna nga Burreli transportohet me helikopter, lind fëmijën e tetë

Shqipëria

Moti i keq/ Nëna nga Burreli transportohet me helikopter, lind fëmijën e tetë

Më: 11 janar 2019 Në ora: 14:02
Ilustrim

Një 41 vjeçare shtatzënë që rrezikonte jetën e saj dhe të bebit për shkak të komplikacioneve është transportuar me helikopter mëngjesin e sotëm nga Burreli në Maternitetin “Koço Gliozheni” në Tiranë, ku ka lindur një djalë, fëmijën e saj të tetë.

Falë ndërhyrjes në kohë të mjekëve dhe urgjencës mjekësore nëna dhe fëmija gëzojnë shëndet të plotë.

Postimi i Ministres Manastirliu:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat