Meta gradon gjeneral brigade, atasheun Ndriçim Sallaku - Bota Sot
Meta gradon gjeneral brigade, atasheun Ndriçim Sallaku

Shqipëria

Meta gradon gjeneral brigade, atasheun Ndriçim Sallaku

Më: 12 janar 2019 Në ora: 20:43
Reshit Sallaku

Presidenti Ilir Meta dekretoi dhënien e gradës madhore “Gjeneral Brigade”, për Ndriçim Reshit Sallaku.

Kolonel Ndriçim Rreshit Sallakut me detyrë “Atashe Ushtarak i Republikës së Shqipërisë në Republikën e Turqisë”, jo rezident në shtetin e Izraelit, Republikën e Azerbajxhanit dhe në Gjeorgji” i jepet grada “Gjeneral Brigade. /ATSH

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat