Parashikimi i motit, e diel 13 janar 2019 - Bota Sot
Parashikimi i motit, e diel 13 janar 2019

Shqipëria

Parashikimi i motit, e diel 13 janar 2019

Më: 13 janar 2019 Në ora: 06:21
Ilustrim

Kthjellime dhe vranësira të herë pas-herëshme dominojnë të gjithë vendin gjatë paradites.

Pasditja dhe mbrëmja do të vijoj me alternime kthjellimesh dhe vranësira më të dendura në ekstremin Verior duke rrezikuar reshje të dobëta dëbore.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit rriten lehtë në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ekstremale ditore nga -7°C në 10°C.

Era do fryjë mesatare në tokë deri e fortë në det me shpejtësi 40 km/h nga drejtimi Perëndimor-Jugperëndimor duke krijuar në det dallgëzim 4 ballë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...