Ilir Meta lajmëron: Sot do të “eskpozohem” - Bota Sot
Ilir Meta lajmëron: Sot do të “eskpozohem”

Shqipëria

Ilir Meta lajmëron: Sot do të “eskpozohem”

Më: 17 janar 2019 Në ora: 18:58
Ilir Meta

Presidenti Ilir Meta ka lajmëruar përmes një postimi në rrjetin social se sot në mbrëmje do të jetë live në emisionin të “Paeskpozuarit” për t’u... “eskpozuar”.

Meta shprehet se në orën 21:00 do të japë një intervistë për gazetarin Ylli Rakipi, ku do të flitet për aktualitetin politik, përplasjen mes Ramës për mosdekretimin e Genti Cakajt si Ministër i Jashtëm dhe vendimin për të dekretuar në krye të diplomacisë shqiptare kryeministrin e vendit.

STATUSI I METËS:

Të dashur miq, sot në mbrëmje rikthehem për t'u ekspozuar me shumë kënaqësi në emisionin "Të Paekspozuarit", ndaj ju ftoj të më ndiqni në ora 21:00 në Neës 24, në një intervistë me gazetarin e mirënjohur, Ylli Rakipi!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...