Parashikimi i motit për sot në Shqipëri - Bota Sot
Parashikimi i motit për sot në Shqipëri

Shqipëria

Parashikimi i motit për sot në Shqipëri

Më: 21 janar 2019 Në ora: 07:41
Parku i liqenit, Tiranë. Janar 2019

Fillimi i javës, 21 janar 2019:  moti do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësira mesatare. Era do të jetë  me drejtim Juglindje (SE) me shpejtësi  maksimale deri  në 7- 15 m/sek në bregdet. Valëzimi do të  jetë i forcës 4 me  lartësi  vale 1,0 – 2,0 metër në detet Adriatik dhe Jon. Temperaturat do të jenë me rënie në mëngjes.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore -1/6°C 

Zonat e  ulëta 5/15°C

Zonat  bregdetare 8/16°C

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...