Shkurti me temperatura më të larta, ja si parashikohet moti - Bota Sot
Shkurti me temperatura më të larta, ja si parashikohet moti

Shqipëria

Shkurti me temperatura më të larta, ja si parashikohet moti

Më: 1 shkurt 2019 Në ora: 09:02
Ilustrim

Edhe muaji shkurt, do të sjellë prezencë të shpeshtë të reshjeve të shiut dhe në zonat malorë priten reshje borë.

Sipas Meteoalb, një hyrje e masave ajrore polare pritet nga mesi i shkurtit.

Megjithatë, në tërësi muaji shkurt do të sjellë temperatura më të larta se vlerat normale mujore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...