'Viti i sfidave', Majlinda Bregu takim me ministrat e rinj të Ramës - Bota Sot
'Viti i sfidave', Majlinda Bregu takim me ministrat e rinj të Ramës

Shqipëria

'Viti i sfidave', Majlinda Bregu takim me ministrat e rinj të Ramës

Më: 3 shkurt 2019 Në ora: 12:37
Majlida Bregu

Majlida Bregu takime në fundjavë me ministrat e rinj të Ramës.

E ëmëruar pak kohë më parë në postin e saj më të ri, si Sekretare e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, Bregu ka zhvilluar takime pune me 4 ministrat të kabinetit të ri qeveritar.

Ish deputetja e PD shfaqet me ministrin e deleguar të Jashtëm, Gent Cakaj, ministren e Financave Anila, Denaj, atë të Energjitikës, Belinda Balluku si dhe ministren e Arsimit Besa Shahini.

"Takimet Shqip, ne Tirane gjatë fundjavës. 2019 nuk eshte vetëm viti i sfidave, por mbi të gjitha i rezultateve të prekshme për qytetarët në Ballkanin Perëndimor. Me ministrat përgjegjes per #trade, #investments, #digitalagenda & #mobility.  #GentCakaj#AnilaDenaj #BelindaBalluku#BesaShahini', shkruan Bregu.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat