"Nesër mund të divorcohem me Bashën" - Bota Sot
"Nesër mund të divorcohem me Bashën"

Shqipëria

"Nesër mund të divorcohem me Bashën"

Më: 4 shkurt 2019 Në ora: 23:45
Agron Duka

Kreu i PAA-së, Agron Duka i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, tha se në politikë nuk ka "dashuri" ndërsa mund të ndalë nga koalicioni opozitar nëse ka divergjenca.

Duka: Dashuria në politikë nuk ekziston. Ka marrëdhënie pune si në çdo fushë tjetër. Unë kam dhënë kontribut në Partinë Socialiste. 

Siç jam sot në opozitë dhe nuk do të thotë se jam dakord me Bashën për shumë probleme dhe nesër mund të divorcohem politikisht. 

Problemi është se nuk mund të shihet bardhë e zi. Njeriu është i lirë të veprojë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...