Abuzimi me 14-vjeçaren, Lleshaj: S'ka më fjalë shqipe për monstrën - Bota Sot
Abuzimi me 14-vjeçaren, Lleshaj: S'ka më fjalë shqipe për monstrën

Shqipëria

Abuzimi me 14-vjeçaren, Lleshaj: S'ka më fjalë shqipe për monstrën

Më: 6 shkurt 2019 Në ora: 00:18
Sandër Lleshaj

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj me anë të një postimi në tëitter ka komentuar rastin e minorenës së përdhunuar nga 8  të rinj.

"S'ka më fjalë shqipe për monstrën që nuk njeh asnjë cak dhe ndot çdo gjë me gjuhën e tij!", shkruan Lleshaj.

Ai thotë se ky rast fatkeq i minorenes së dhunuar është trajtuar menjëherë dhe drejt nga Policia e Shtetit.

"Të tjerat janë poshtërsi", shkruan Lleshaj.

"Ky e ata që bëjnë politikë apo audiencë me viktimën, meritojnë vetëm neveri", shkruan ministri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...