Ja çfarë do ndodhë nesër me motin - Bota Sot
Ja çfarë do ndodhë nesër me motin

Shqipëria

Ja çfarë do ndodhë nesër me motin

Më: 15 shkurt 2019 Në ora: 23:32
Foto ilustrim

Temperaturat ditën e nesërme do të jenë sërish të njëjtat me ditët e fundit.

Por nëse gjatë ditës së sotme kishte  reshje lokale shiu, nesër nuk do të ketë reshje në asnjë vend.

Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit ka bërë parashikimin e motit për ditën e shtunë.

Reshjet

Ditën e shtunë nuk priten reshje. Dita do të jetë me diell.

Image

Temperaturat

Ditën e shtunë temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 3 / 13 °C

në vendet e ulëta: 1 / 13 °C

në vendet malore: -4 / 7 °C

Image

Era

Ditën e shtunë intensiteti i saj do të vijë duke u dobësuar gradualisht.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...