Basha preket nga gazi lotsjellës - Bota Sot
Basha preket nga gazi lotsjellës

Shqipëria

Basha preket nga gazi lotsjellës

Më: 16 shkurt 2019 Në ora: 13:42
Basha dhe Berisha ne proteste

Nga gazi lotsjellës i emetuar në ajër është prekur edhe kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Ai është parë teksa fshinte sytë me një shami.

Gjatë gjithë kohës policia ka hedhur gaz lotsjellës për të mbajtur protestuesit larg godinës së Kryeministrisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...