Java nis me diell dhe mjegull në lugina - Bota Sot
Java nis me diell dhe mjegull në lugina

Shqipëria

Java nis me diell dhe mjegull në lugina

Më: 18 shkurt 2019 Në ora: 08:39
Shqipëri

Fillimi i javës  dt 18 Shkurt 2019  vendi ynë do të  dominohet nga mot  me diell dhe vranësira kalimtare  me praninë e mjegullës përgjatë luginave. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi  maksimale deri  në 8 m/sek në bregdet. Dallgëzimi  do të jetë i forcës 3 me  lartësi  vale 0,5 – 1,0 metër në det të hapur. Temperaturat  do të jenë me rritje.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore         -1/13°C 

Zonat e  ulëta          4/18°C

Zonat  bregdetare   5/18°C

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...