Meta, i Ftuar Nderi në Konferencën e ‘Shoqatës Gjermane për Ndërmarrjet e Vogla dhe të Mesme’ - Bota Sot
Meta, i Ftuar Nderi në Konferencën e ‘Shoqatës Gjermane për Ndërmarrjet e Vogla dhe të Mesme’

Shqipëria

Meta, i Ftuar Nderi në Konferencën e ‘Shoqatës Gjermane për Ndërmarrjet e Vogla dhe të Mesme’

Më: 18 shkurt 2019 Në ora: 12:41
Ilir Meta

Kreu i Shtetit shqiptar po zhvillon një vizitë në Gjermani.

Presidenti Meta në Berlin është i ftuar nderi së bashku me Presidenten kroate Znj.Kolinda Grabar - Kitaroviç në Konferencën Vjetore të Shoqatës Gjermane të Ndërmarrjeve të Vogla dhe të Mesme.

Në këtë Konferencë marrin pjesë 3500 përfaqësues të biznesit gjerman dhe atij ndërkombëtar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...