Çfarë pritet nesër? Ja parashikimi i motit për çdo qark - Bota Sot
Çfarë pritet nesër? Ja parashikimi i motit për çdo qark

Shqipëria

Çfarë pritet nesër? Ja parashikimi i motit për çdo qark

Më: 18 shkurt 2019 Në ora: 14:58
Ilustrim

Masat ajrore të qëndrueshme do të vijojnë të diktojnë kushtet atmosferike në vendin tonë.

Për pasojë orët e para të ditës dominohen nga kthjellime dhe vranësira të lehta në të gjithë Shqipërinë.

Pasditja dhe mbrëmja do të mbeten në kushtet e kthjellimeve dhe vranësirave kalimtare.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes por mbeten konstante në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 0 °C deri në 18 °C.

Era do fryjë mesatare me shpejtësi mbi 30 km/h nga drejtimi Perëndimor-Jugperëndimor duke gjeneruar brigjet detare dallgëzim 2 ballë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...