Ngritje temperaturash në Shqipëri - Bota Sot
Ngritje temperaturash në Shqipëri

Shqipëria

Ngritje temperaturash në Shqipëri

Më: 19 shkurt 2019 Në ora: 09:23
Foto ilustrim

Moti për ditën e sotme parashikohet i kthjellët dhe me vranësira të pakta kalimtare.

Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, parashikohen mjegull e mjegullina, të cilat do të jenë të pranishme në orët e mëngjesit në zonat luginore.

Era do të fryjë nga Juglindja-Veriperëndim me shpejtësi 1-8 m/sek., shoqëruar me një valëzim të forcës 1-2 ballë.

Temperaturat minimale do të sillen në -1 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës në 19 gradë Celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...