Zbuloni si parashikohet moti për ditën e sotme - Bota Sot
Zbuloni si parashikohet moti për ditën e sotme

Shqipëria

Zbuloni si parashikohet moti për ditën e sotme

Më: 21 shkurt 2019 Në ora: 08:23
Ilustrim

Kthjellime dhe vranësira të lehta dominojnë në të gjithë vendin, por vranësira të shpeshta shfaqen në zonat malore, përgjatë kufirit Lindor.

Ky stabilitet i atmosferës do të na shoqërojë deri vonë pasdite ku vranësirat shtrihen pothuajse në të gjithë territorin.

Sipas Meteoalb era do të fryjë e lehtë dhe mesatare me shpejtësi 35 km/h duke krijuar në det dallgëzim 2 ballë.

Temperaturat e ajrit janë rritur në mëngjes, por rritje të lehtë sjell mesdita duke variuar nga -1 deri në 19 gradë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...