Rama nuk “trembet”, shkon në Kryeministri ndërkohë që opozita proteston poshtë zyrës - Bota Sot
Rama nuk “trembet”, shkon në Kryeministri ndërkohë që opozita proteston poshtë zyrës

Shqipëria

Rama nuk “trembet”, shkon në Kryeministri ndërkohë që opozita proteston poshtë zyrës

Më: 21 shkurt 2019 Në ora: 12:52
Edi Rama

Kryeministri Edi Rama, ndryshe nga sa thanë deputetët e PD-së, sot është në Tiranë.

Fillimisht ai shkoi në Kryesinë e Kuvendit, për t’u takuar me Gramoz Ruçin dhe Taulant Ballën.

Pas përfundimit të takimit, ai iu drejtua zyrës së tij në Kryeministri.

Kjo, në kohën kur protestuesit e PD-LSI, ndodhen poshtë zyrës së tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat