Moti sot në Shqipëri - Bota Sot
Moti sot në Shqipëri

Shqipëria

Moti sot në Shqipëri

Më: 1 mars 2019 Në ora: 07:04
Ilustrim

Moti në Shqipëri sot parashikohet i kthjellët dhe me vranësira të pakta kalimtare në të gjithë vendin.

Temperaturat minimale sot do të lëvizin nga 0 deri në 5 gradë celsius, ndërsa vlerat më të larta do të shënojnë nga 16 deri në 21 gradë celsius.

Era do të fryjë me drejtim Jugperëndim-Juglindje me 1-8 m/sek, ndërsa valëzimi në dete parashikohet i forcës 0-1 me lartësi vale 0,2-0,7 metër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...