Berisha publikon videon, prodhimi i “mallit” i mbarë dhe për këtë vit - Bota Sot
Berisha publikon videon, prodhimi i “mallit” i mbarë dhe për këtë vit

Shqipëria

Berisha publikon videon, prodhimi i “mallit” i mbarë dhe për këtë vit

Më: 3 mars 2019 Në ora: 16:14
Foto ilustrim

Ish kryeministri Sali Berisha ka postuar në rrjetin social një video të një plantacioni kanabisi.

Sipas “qytetarit dixhital” i cili e ka nisur videon, në pamje tregohen një ndër disa parcelat e mbjellura me drogë në Shkodër.

"Prodhimi i mallit eshte i mbare!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Peshendetje kjo vidio asht nji nder shum parcelat ne gajtan shkoder , ju lutem anonim".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...