Mot me diell në të gjithë vendin - Bota Sot
Mot me diell në të gjithë vendin

Shqipëria

Mot me diell në të gjithë vendin

Më: 4 mars 2019 Në ora: 07:27
Shqipëri

Sot moti do të jetë me diell në të gjithë vendin. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi  maksimale deri  në 8 m/sek në bregdet. Dallgëzimi  do të jetë i forcës 3 me  lartësi  vale 0,3 –0,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore         1/17°C 

Zonat e  ulëta          4/21°C

Zonat  bregdetare   7/20°C

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...