Parashikimi i motit për nesër, e enjte 7 mars 2019 - Bota Sot
Parashikimi i motit për nesër, e enjte 7 mars 2019

Shqipëria

Parashikimi i motit për nesër, e enjte 7 mars 2019

Më: 6 mars 2019 Në ora: 16:42
Ilustrim

Alternime kthjellimesh dhe vranësira të lehta do të dominojnë orët e para të ditës. Pasditja dhe nata mbeten me kthjellime në zonën e ulët por vranësira të shpeshta në zonat malore.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të rriten lehtë duke luhatur vlerat ekstremale ditore nga 3°C mëngjesi deri në 23 °C mesdita.

Era do fryjë mestare në tokë deri e fortë në det me shpejtësi deri në 45 km/h nga drejtimi Jugor- Jugperëndimor duke krijuar në det dallgëzim 4 ballë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat