Si do jetë moti sot në Shqipëri! - Bota Sot
Si do jetë moti sot në Shqipëri!

Shqipëria

Si do jetë moti sot në Shqipëri!

Më: 7 mars 2019 Në ora: 08:13
Foto ilustrim

Alternime kthjellimesh dhe vranësira të lehta do të dominojnë orët e para të ditës.

Pasditja dhe nata mbeten me kthjellime në zonat e ulëta, por vranësira të shpeshta në zonat malore.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të rriten lehtë duke luhatur vlerat ekstremale ditore nga 3°C mëngjesi deri në 23 °C mesdita.

Era do të fryjë mesatare në tokë deri e fortë në det me shpejtësi deri në 45 km/h nga drejtimi jugor-jugperëndimor duke krijuar në det dallgëzim 4 ballë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...