Kryeministri Rama uron 8 Marsin me një foto krah nënës dhe gruas - Bota Sot
Kryeministri Rama uron 8 Marsin me një foto krah nënës dhe gruas

Shqipëria

Kryeministri Rama uron 8 Marsin me një foto krah nënës dhe gruas

Më: 8 mars 2019 Në ora: 09:11
Edi Rama

Kryeministri i vendit, Edi Rama këtë mëngjes ka uruar të gjitha gratë për festën e 8 Marsit. Shefi i qeverisë në faqen e tij zyrtare në “Facebook”, ka publikuar një foto ku shihet krah nënës së tij dhe gruas.

“MIRËMËNGJES 

dhe një 8 Mars sa më të gëzuar për të gjitha gratë dhe vajzat”, shkruan Rama në postimin e tij.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...