Dimri nuk ka ikur, sinoptikanët: Ja çfarë pritet pas fundjavës - Bota Sot
Dimri nuk ka ikur, sinoptikanët: Ja çfarë pritet pas fundjavës

Shqipëria

Dimri nuk ka ikur, sinoptikanët: Ja çfarë pritet pas fundjavës

Më: 8 mars 2019 Në ora: 19:03
Foto ilustruese

Ndonëse ditët e fundit vendi është karakterizuar nga një mot i ngrohtë dhe pa reshje, sinoptikanët parashikojnë ndryshim të tij pas kësaj fundjave.

Sipas parashikimit të Meteoalb, pas fundjavës priten reshje shiu dhe dëborë ne zonat malore, ndërsa edhe Dita e Verës pritet të mos sjellë kushte të favorshme të motit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat