Parashikimi i motit, e diel 10 mars 2019 - Bota Sot
Parashikimi i motit, e diel 10 mars 2019

Shqipëria

Parashikimi i motit, e diel 10 mars 2019

Më: 10 mars 2019 Në ora: 06:18
Ilustrim

Vranësira të herë pas-herëshme dhe alternime kthjellimesh dominojnë në të gjithë territorin, më të dukshme paraqiten në Veri dhe Juglindje të vendit.

Pasditja dhe nata vijojnë në të njëjtat kushte të motit KU do të kemi alternime kthjellimesh dhe vranësira të lehta.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit mbeten konstante në mëngjes por ulen në mesditë duke luhatur vlerat ekstremale ditore nga 2°C  deri në 21°C.

Era do fryjë mesatare me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi Jugperëndimor duke krijuar në det dallgëzim 3 ballë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...