Moti sot në Shqipëri - Bota Sot
Moti sot në Shqipëri

Shqipëria

Moti sot në Shqipëri

Më: 13 mars 2019 Në ora: 07:10
Foto ilustrim

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se moti për ditën e sotme në Shqipëri parashikohet i kthjellët në të gjithë territorin, përjashtuar vranësirat e pakta kalimtare në relievet malore.

Era do të fryjë me drejtim Verilindje – Veriperëndim me shpejtësi 20-25m/s dhe dallgëzim të forcës 4-5. Mjegull / mjegullinë në orët e para të mëngjesit në zonat luginore.

Temperaturat minimale do të lëvizin nga -4 deri nw 0 gradë celsius, nd♪7rsa ato maksimalet nga 12 deri në 15 gradë celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...